Kontakta oss på Vagabond

 

Postadress

Vagabond/Egmont Publishing AB 
Pyramidvägen 7, 169 91 Solna

Telefon

08-692 01 00

Prenumeration

På www.dintidning.se/mina-sidor kan du själv administrera din prenumeration, t ex kan du göra adressändring, förlänga din prenumeration och se betalningsinformation.

Du kan också kontakta vår kundservice:

Telefon: 08-400 277 13 (vardagar 08.00 – 18.00)

E-post: pren.vb@egmont.se

Brev: Vagabond (Egmont), c/o H1 Communication AB, Box 613, 831 27 Östersund

Medarbetare

Chefredaktör 

Fredrik Brändström

076-3283439

fredrik@vagabond.se

Redaktör 

Per J Andersson

070-653 50 82

per@vagabond.se

Redaktör

Karin Wimark 
karin.wimark@vagabond.se

Digital redaktör

Helle Kikerpuu
helle@vagabond.se

Art director 

Kim Appelbom
kim.appelbom@vagabond.se 

 

Layout

Elin Ahlberg
elin.ahlberg@vagabond.se

Annonssäljare 

Marko Mijailovic

073-6320417

marko.mijailovic@advertise.se

Marknadschef 

Nina Lindh

nina.lindh@egmont.se

Ansvarig utgivare Vagabond.se

Fredrik Brändstöm

fredrik@vagabond.se