Kontakta Vagabond

Kundservice

+46 (0)40 400 222 (mån-fre, kl 9:00-17:00)
pren.vb@egmont.se

Adressändra, förläng prenumeration och se betalningsinformation genom att logga in på “mina sidor” hos Din tidning.

Redaktionen

+46 (0)8 692 01 00
redaktionen@vagabond.se

Vagabond / Story House Egmont
Pyramidvägen 7, 169 56 Solna


Det är vi som gör Vagabond

Chefredaktör

Fredrik Brändström
+46 (0)76 328 34 39
fredrik@vagabond.se

Redaktör

Per J Andersson
+46 (0)70 653 50 82
per@vagabond.se

Redaktör

Karin Wimark 
karin.wimark@vagabond.se


Digital redaktör

Helle Kikerpuu
helle@vagabond.se

Art director 

Kim Appelbom
kim.appelbom@vagabond.se


Annonssäljare

Carl Thörne 
+46 (0)8 22 44 80
carl@advertise.se

Läs mer om att annonsera hos Vagabond.

Marknadschef

Nina Lindh
nina.lindh@egmont.se

Ansvarig utgivare

Fredrik Brändstöm
fredrik@vagabond.se

Scroll to Top